Firmus

Polski English

Co nas wyróżnia

  • W Firmusie stawiamy sobie za cel wysoki poziom obsługi klienta, który uzyskujemy poprzez wysokie standardy produkcji i inwestowanie w nowe technologie.
  • Dzięki wieloletniemu już istnieniu na rynku - od roku 1984 - firma uzyskała dużą wiedzę i doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu maszyn i urządzeń przemysłowych dla rolnictwa oraz różnych branż przemysłu. Dzięki temu możliwa jest obecność firmy nie tylko na rynku krajowym ale również zagranicznym, w takich krajach jak Holandia, Francja czy Niemcy.
  • Usługi realizowane w Firmusie zaspokajają zróżnicowane potrzeby klientów pozwalając im wprowadzić do firm nowoczesne dobrze funkcjonujące urządzenia i maszyny. Bogaty pakiet oferty sprawia, że FIRMUS sprawdza się w wielu środowiskach o różnorodnych potrzebach.
  • O wartości firmy świadczą jej pracownicy, dlatego też w Firmusie inwestujemy w kwalifikacje personelu. Nasi pracownicy każdego dnia wykorzystują swoją wiedzę ze szkoleń w zakresie obsługi komputerowych programów inżynierskich, obsługi nowoczesnych maszyn i urządzeń, języków obcych. Dumni jesteśmy z posiadania w naszym gronie certyfikowanego Eurospawalnika.
  • FIRMUS posiada system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001:2015. Zakres rejestracji, jakim objęty jest System Zarządzania Jakością dotyczy usług w zakresie produkcji, montażu i remontu maszyn, urządzeń, konstrukcji stalowych oraz instalacji przemysłowych. Certyfikat Numer: QEC28393. Firma posiada również Certyfikat rejestrowanego dostawcy Organizacji Narodów Zjednoczonych (www.ungm.org) o numerze: 31160.
  • FIRMUS posiada także system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami ISO 3834-2 oraz ISO 1090-1. 
  • W 2019 roku FIRMUS przeszedł pozytywnie ceryfikacje ISO 15082-2 (DSV Zert)